MENU
(+90) 531 232 69 64
Pts - Cts: 09:00 - 19:30

Hakkımızda

Bebetopya, Türkiye'nin tüm il, ilçelerindeki anne adaylarının ve 0 - 12 yaş arası çocuk sahibi annelerinin aradıkları tüm ürünleri ekonomik fiyatlarla 7 gün 24 saat tek bir noktadan satın alabilmesi amacıyla 2019 yılında kurulmuştur. Bende siz sevgili anne ve anne adayları gibi  bebeğimin her ihtiyacını en ince ayrıntısına kadar düşünerek, doğumdan önce ve doğumdan sonra olmak üzere iki bölüme ayırdım. 

2018 yılında ilk bebeğimin, ilham kaynağımın kısacası herşeyimin haberini aldığımda hemen onun için birşeylere bakmaya, planlar yapmaya karar verdim. Bebek ürünleri satan internet sitelerinde gezinmeye başladım. Bebetopya' nın temelleri tamda bu noktada atılmaya başlandı. Belli başlı markaların ve önde gelen bebek sitelerinin bu durumu tekelleştirdiği ve fiyatlara istedikleri gibi yukarı yönlü müdahale ettiklerini gördüm. Zaten masraflar çoğalmışken üstüne bir de ürünün normal değerinden fazla ücrete alınması çok can sıkıcı bir durumdur. Hep sorarak neden daha ucuza olmasın, neden daha kaliteli olmasın, neden daha fazla çeşit yok gibi bir çok sorular sorduk. En sonunda biz neden yapmayalım diyerek siz değerli ebeveynlerimize hizmet vermeye başladık.

MİSYONUMUZ

Sevgili annelerimizin en değerli varlıkları çocuklarımızın değişen ihtiyaç ve isteklerini, onların beklentileri doğrultusunda karşılayarak sürekli en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Yüksek kalite seviyesinde ürün ve hizmet sunarak daha çok müşterinin sadakatini ve güvenini kazanmak aynı zamanda çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmektir.

VİZYONUMUZ

Tüm anne ve anne adaylarının en değerli varlıkları çocuklarımızı, gelecek nesilleri sağlıklı ve kaliteli ürünler ile geleceğe taşımaya yardımcı olmak. Müşterilerin beklentileri, talepleri göz önünde bulundurarak sürekli yeniliğin ve yenilenmenin peşinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir. Maksimum müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu esas alarak müşteri odaklı bir marka bilinirliği kazandırmak. Ülkemizin ekonomisine katkı sağlayarak en değerlilerimiz çocuklarımız için mutlu ve sağlıklı refah seviyesi yüksek bir gelecek bırakmak.

BEBETOPYA'YI DİĞER FİRMALARDAN AYIRAN ÖZELLİKLER (FARKIMIZ)

Bebetopya kurucusu olarak benimde bir anne olmamdan kaynaklanan, ben kendi çocuğuma zararlı gördüğüm hiç bir ürünü asla ve asla sizlere sunmam.

Temel prensibimizin ve tüm ekibimizin olmazsa olmaz birinci önceliği MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ' dir. Hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla ihtiyaç ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak. Tüm sattığımız ürünlerin %100 orjinal olduğunu garanti altına alıyoruz. Stoktan ürün gönderimi ile sizleri bekletmiyoruz. Sadece en iyi markaların ürünleri satışa sunulmaktadır. Satışa koyduğumuz ürünlerin hepsinin CE belgeli ve çocuk sağlığına zararlı olmaması.

Siparişleriniz 1 iş günü içinde kargoya verilmektedir. 

En'lerin mağazası olmak için EN UYGUN FİYAT - EN KALİTELİ BEBEK ÜRÜNLERİ - EN HESAPLI ALIŞVERİŞ - EN SAĞLAM ÇOCUK ÜRÜNLERİ - EN GÜVENİLİR MARKALARI siz değerli müşterilerimize sunmaktan guruluyuz...

TEŞEKKÜRLER